Vitajte na stránke firmy DIGITECH.

 

Naša firma sa zaoberá predajom registračných pokladníc, pokladničných systémov a príslušenstva ako snímače čiarových kódov - skenery, peňažné zásuvky, digitálne váhy, etiketovacie kliešte, POS systémy, fiskálne tlačiarne, software a iné. Firma DIGITECH poskytuje záručný a pozáručný servis na takmer všetky druhy pokladníc na slovenskom trhu, rýchle spoľahlivé služby a odborné poradenstvo.

Váš DIGITECH tím...

NOVINKY

arr3Zákon 368/2018 Z.z.Zákon 368/2018 Z.z. pojednáva o nutnosti výmeny, alebo vynovenia (upgrade) registračných pokladníc a... arr3Zapožičanie registračných pokladnícChystáte jednorázovú akciu, festival, deň otvorených dverí alebo inú podobnú akciu. Potrebujete... arr3Výkup registračných pokladnícNaša firma Vám ponúka aj odkúpenie Vašej registračnéj pokladnice, alebo fiskálnej...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 538,00 €
naša cena 230,00 €

KONTAKTY

DIGITECH SK, s.r.o.
Š. Závodníka 473/3
97101 Prievidza
tel: +421 46 542 02 03
info@digi-tech.sk
IČO: 46756787
IčDPH: SK2023567524

O NÁS
Certifikáty a ocenenia

Počas nášho dlhoročného pôsobenia na slovenskom trhu sme nadobudli mnohé certifikáty potrebné k predaju a najmä servisu elektronických registračných pokladníc.

DIGITECH

DIGITECH logo

 

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu v oblasti predaja a servisu pokladničných systémov, ekonomického a skladového softvéru už od roku 1994. V roku 2012 sme sa postupne transformovali z firmy Marián Fábry – DIGITECH na spoločnosť DIGITECH SK, s.r.o. Počas tejto doby sme sa neraz museli prispôsobovať novým trendom a mnohým zmenám. Či sa to už týkalo zmien zákonov alebo je to prirodzený vývoj v oblasti výpočtovej techniky. Aj tieto skúsenosti sú predpokladom, aby sme vedeli zabezpečiť kvalitné služby a poskytnúť komplexný servis pre všetkých našich zákazníkov. Naše motto znie: "Náš zákazník, náš pán" a tomuto heslu podriaďujeme aj celú filozofiu našej spoločnosti.

Zaoberáme sa najmä:

  • Predaj registračných pokladníc  a fiskálnych modulov,
  • predaj pokladničného a ekonomického softwaru,
  • predaj hardwarového vybavenia (PC, LCD, Server...)
  • predaj príslušenstva ako sú: snímače čiarových kódov, váhy, peňažné zásuvky a pokladničky, overovače bankoviek, čítačky elektronického žurnálu, spotrebný materiál a iné,
  • servisné služby
  • poradenstvo v oblasti predaja

Produkty, ktoré predávame, odoberáme zväčša priamo od výrobcov, preto vieme garantovať najnižšie ceny. Na nami ponúkané tovary a služby poskytujeme záručný a pozáručný servis, ktorý ocenenia noví, ale aj naši stáli zákazníci.

Za naše úsilie sme boli ohodnotení viacerými oceneniami. Medzi najvýznamnejšie ocenenia patria 2. miesto v rámci Slovenskej republiky v predaji registračných pokladníc spoločnosti ELCOM, s.r.o. Prešov, za rok 2011 a 2013 a 8. miesto za rok 2014.

 

Váš digiTech tím
ZDEzMD