Vitajte na stránke firmy DIGITECH.

 

Naša firma sa zaoberá predajom registračných pokladníc, pokladničných systémov a príslušenstva ako snímače čiarových kódov - skenery, peňažné zásuvky, digitálne váhy, etiketovacie kliešte, POS systémy, fiskálne tlačiarne, software a iné. Firma DIGITECH poskytuje záručný a pozáručný servis na takmer všetky druhy pokladníc na slovenskom trhu, rýchle spoľahlivé služby a odborné poradenstvo.

Váš DIGITECH tím...

NOVINKY

arr3Ochrana Vašich dát - BITGUARDZáleži nám na bezpečnosti a práve preto sme pre Vás pripravili produkt, s ktorýms a už nemusíte... arr3Výkup registračných pokladnícNaša firma Vám ponúka aj odkúpenie Vašej registračnéj pokladnice, alebo fiskálnej... arr3Zapožičanie registračných pokladnícChystáte jednorázovú akciu, festival, deň otvorených dverí alebo inú podobnú akciu. Potrebujete... arr3Zákon 289/2008 Z.z.Zákon 289/2008 Z.z. pojednáva o nutnosti vynovenia (upgrade) registračných pokladníc. Tento zákon...

TOVAR V AKCII

naša cena 457,00 €
naša cena 495,00 €

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 200,00 €
naša cena 285,00 €
naša cena 199,50 €

KONTAKTY

DIGITECH SK, s.r.o.
Š. Závodníka 473/3
97101 Prievidza
tel: +421 46 542 02 03
info@digi-tech.sk
IČO: 46756787
IčDPH: SK2023567524

O NÁS
Certifikáty a ocenenia

Počas nášho dlhoročného pôsobenia na slovenskom trhu sme nadobudli mnohé certifikáty potrebné k predaju a najmä servisu elektronických registračných pokladníc.

DIGITECH

Naša firma pôsobí na slovenskom trhu v oblasti predaja a servisu pokladničných systémov, ekonomického a skladového softvéru už od roku 1994. V roku 2012 sme sa postupne transformovali z firmy Marián Fábry – DIGITECH na spoločnosť DIGITECH SK, s.r.o. Počas tejto doby sme sa neraz museli prispôsobovať novým trendom a mnohým zmenám. Či sa to už týkalo zmien zákonov alebo je to prirodzený vývoj v oblasti výpočtovej techniky. Aj tieto skúsenosti sú predpokladom, aby sme vedeli zabezpečiť kvalitné služby a poskytnúť komplexný servis pre všetkých našich zákazníkov. Naše motto znie: "Náš zákazník, náš pán" a tomuto heslu podriaďujeme aj celú filozofiu našej spoločnosti.

Zaoberáme sa najmä:

  • Predaj registračných pokladníc  a fiskálnych modulov,
  • predaj pokladničného a ekonomického softwaru,
  • predaj hardwarového vybavenia (PC, LCD, Server...)
  • predaj príslušenstva ako sú: snímače čiarových kódov, váhy, peňažné zásuvky a pokladničky, overovače bankoviek, čítačky elektronického žurnálu, spotrebný materiál a iné,
  • servisné služby
  • poradenstvo v oblasti predaja

Produkty, ktoré predávame, odoberáme zväčša priamo od výrobcov, preto vieme garantovať najnižšie ceny. Na nami ponúkané tovary a služby poskytujeme záručný a pozáručný servis, ktorý ocenenia noví, ale aj naši stáli zákazníci.

Za naše úsilie sme boli ohodnotení viacerými oceneniami. Medzi najvýznamnejšie ocenenia patria 2. miesto v rámci Slovenskej republiky v predaji registračných pokladníc spoločnosti ELCOM, s.r.o. Prešov, za rok 2011 a 2013 a 8. miesto za rok 2014.

 

Váš digiTech tím
ZTYzZT