Vitajte na stránke firmy DIGITECH.

 

Naša firma sa zaoberá predajom registračných pokladníc, pokladničných systémov a príslušenstva ako snímače čiarových kódov - skenery, peňažné zásuvky, digitálne váhy, etiketovacie kliešte, POS systémy, fiskálne tlačiarne, software a iné. Firma DIGITECH poskytuje záručný a pozáručný servis na takmer všetky druhy pokladníc na slovenskom trhu, rýchle spoľahlivé služby a odborné poradenstvo.

Váš DIGITECH tím...


Úvod »Registračné pokladnice» Aclas CRLX MRP


        

Aclas CRLX MRP

novinka

 

Výrobca: MRP
naša cena bez DPH : 249,17 €
naša cena s DPH (20 %):
299,00 €

Fiškálna pokladňa MRP CRLX

Fiškálna pokladňa, 3000 PLU, 8 oddelení, LCD 4 riadky po 16 znakov, termotlačiareň so šírkou pásky 57 mm.

Fiškálna pokladňa pracuje s 3000 položkami tovaru (PLU), 8 oddeleniami, 4 pokladníkmi (predajcami). LCD displej pre obsluhu má 4 riadky po 16 znakov a LCD displej pre zákazníka je 14 znakový, termotlačiareň so šírkou pásky 57 mm s 32 znakmi na riadok, má zabudovanú záložnú batériu pre prácu bez napätia, ktorá vydrží 8 hodín, port RS 232 a port pre zásuvku na peniaze 1PS2. 

Nie len cena, ale aj jednoduché ovládanie pomocou slovenskej klávesnice, rýchla tlač paragónov, uzávierok aj prehľadu predaného tovaru favorizuje našu registračnú pokladnicu na vrchol rebríčka predajnosti na Slovensku. 

Zárukou spoľahlivého predaja cez MRP certifikovanú registračnú pokladnicu - CRLX je naša spoločnosť MRP-Company spol. s r.o., ktorá so svojimi servisnými strediskami už od roku 1994 vyvíja a predáva elektronické registračné pokladnice. 

Elektronická MRP registračná pokladnica CRLX môže pracovať ako: samostatná pokladňa pracujúca na predajnom mieste ako napr. obchod, reštaurácia, kancelária, tržnica ...,tzn. umožňuje aj mobilný predaj. Pokladňa prepojená s MRP Vizuálnym účtovným systémom a Účtovným systémom MRP-K/S, čím vytvára ucelené riešenie predaja od jednej firmy. Užívateľom poskytuje pohodlný, jednoduchý a spoľahlivý predaj svojich produktov zákazníkom s platbou v hotovosti, kartou, resp. šekom, zároveň zaregistruje platbu Vašej faktúry v hotovosti. V tomto prípade CRLX slúži ako fiškálna tlačiareň pokladničných blokov (paragónov) a všetko ostatné zabezpečí náš softvér. Tak môžete predávať z MRP Skladu, MRP Maloobchodu, MRP Reštaurácie a MRP K/S
NjE5NTkw