Vitajte na stránke firmy DIGITECH.

 

Naša firma sa zaoberá predajom registračných pokladníc, pokladničných systémov a príslušenstva ako snímače čiarových kódov - skenery, peňažné zásuvky, digitálne váhy, etiketovacie kliešte, POS systémy, fiskálne tlačiarne, software a iné. Firma DIGITECH poskytuje záručný a pozáručný servis na takmer všetky druhy pokladníc na slovenskom trhu, rýchle spoľahlivé služby a odborné poradenstvo.

Váš DIGITECH tím...

NOVINKY

arr3Zákon 368/2018 Z.z.Zákon 368/2018 Z.z. pojednáva o nutnosti výmeny, alebo vynovenia (upgrade) registračných pokladníc a... arr3Zapožičanie registračných pokladnícChystáte jednorázovú akciu, festival, deň otvorených dverí alebo inú podobnú akciu. Potrebujete... arr3Výkup registračných pokladnícNaša firma Vám ponúka aj odkúpenie Vašej registračnéj pokladnice, alebo fiskálnej...

NAJPREDÁVANEJŠÍ

naša cena 200,00 €
naša cena 538,00 €

KONTAKTY

DIGITECH SK, s.r.o.
Š. Závodníka 473/3
97101 Prievidza
tel: +421 46 542 02 03
info@digi-tech.sk
IČO: 46756787
IčDPH: SK2023567524

Software MK Soft

V dnešnej dobe už mnohým podnikateľom nestačí iba evidencia tržieb prostredníctvom registračných pokladníc, ale vyžadujú omnoho viac.

Preto pre Vás máme pripravené ekonomické, predajné a špeciálne reštauračné software a aplikácie, s ktorými bude Vaše podnikanie oveľa prehľadnejšie a jednoduchšie.

 

POS System + Mk SOFT_logoEkonomický software MK Soft

 

MKSQL je  informačný ekonomický systém určený pre malé a stredné spoločnosti. Je to modulárny systém, v plnej miere určený pre potreby evidencie komplexnej firemnej ekonomickej , obchodnej a skladovej agendy. Ekonomický systém pozostáva z voliteľných modulov jednoduchého a podvojného účtovníctva, mzdového modulu, obchodného a skladového modulu, a modulu výroba. Informačný ekonomický systém je postavený na vyspelej technológii klient-server čo ho z pohľadu bezpečnosti a rýchlosti zaraďuje medzi žiadané informačné systémy a zároveň garantuje excelentný výkon a skutočne bohatú funkcionalitu. 

Ekonomický systém MKSQL - Základná charakteristika

• postavené na architektúre klient-server (SQL server Firebird) 
• cena/výkon - jeden z najlepších na trhu 
• pravidelná aktualizácia, priama telefonická podpora autorov programu, rýchly servis priamo u užívateľa 
• štandardné ovládanie jednotlivých súčastí a modulov 
• minimálne nároky na zaškolenie užívateľov, jednoduchá implementácia, jednoduché ovládanie bez nutnosti používať pri práci myš 
• prehľadný pomocník

Usporiadať podľa 
Výrobca   

naša cena 40,00 € 

naša cena 120,00 € 

naša cena 120,00 €

 

naša cena 200,00 €

top produkt


 

naša cena 240,00 € 

naša cena 240,00 €


» Cenník je platný od 01.01.2011.
» Pre multiverziu (evidencia viacerých firiem na jednom PC) je príplatok 50% zo základnej ceny.
» Pre sieťovú verziu je príplatok 50% zo základnej ceny (neplatí pre mzdy SQL).
» Pre sieťovú verziu SQL nad 5 užívateľov je príplatok 100% zo základnej ceny (neplatí pre mzdy SQL).
» Pri zakúpení programu získava zákazník nárok na zakúpenie ďalšej inštalácie (dodatočná licencia pre PC zákazníka) so zľavou 80% z ceny prog. modulov. Táto zľava sa poskytuje len pre jednu dodatočnú licenciu.
» Za servisný zásah mimo pracovnej doby (7:00 - 16:00) je príplatok 50%, v sobotu, nedeľu a cez sviatky 100%.

V priebehu jedného roka od zakúpenia programu má zákazník bezplatne nárok na:

» poradenské služby cez telefón
» poskytnutie novej verzie programu na požiadanie
» možnosť stiahnutia si najnovšej verzie programu z internetu z našej www stránky
» pri zmene zákonov a pri väčších zmenách v programe posielame informácie mailom o nutnosti stiahnúť si aktuálnu verziu z internetu.

Po uplynutí jedného roku ponúkame zákazníkom možnosť predĺžiť zmluvu a zaplatiť si uvedené služby na ďalší rok. 
Tento udržiavací poplatok je do 1 roku od ukončenia podpory 16% z ceny prog. modulov, do 2 rokov od ukončenia podpory 24% z ceny prog. modulov, do 3 rokoch od ukončenia podpory 32% z ceny prog. modulov. Za každú dodatočnú licenciu je udržiavací poplatok 50% z ceny aktualizácie základnej licencie.
Ak zákazník neobnoví podporu do 3 rokov od jej ukončenia, za aktualizáciu programu musí zaplatiť plnú cenu licencie. 

Pre zákazníkov, ktorí požadujú zasielanie CD poštou (označte to na cenovej ponuke, oznámte nám to emailom, alebo telefonicky), je cena udržiavacieho poplatku vyššia o 25%.

V prípade nepredĺženia zmluvy zostáva program aj naďalej plne funkčný, avšak ďalej už nie sú poskytované nové verzie a poradenské služby cez telefón.

MTEyZm