Vitajte na stránke firmy DIGITECH.

 

Naša firma sa zaoberá predajom registračných pokladníc, pokladničných systémov a príslušenstva ako snímače čiarových kódov - skenery, peňažné zásuvky, digitálne váhy, etiketovacie kliešte, POS systémy, fiskálne tlačiarne, software a iné. Firma DIGITECH poskytuje záručný a pozáručný servis na takmer všetky druhy pokladníc na slovenskom trhu, rýchle spoľahlivé služby a odborné poradenstvo.

Váš DIGITECH tím...


Úvod »Čítačky elektronického žurnálu» JOLY -čítačka žurnálu


        

JOLY -čítačka žurnálu

 

naša cena bez DPH : 70,83 €
naša cena s DPH (20 %):
85,00 €

Príchod pokladníc s elektronickým žurnálom priniesol požiadavku na jednoduchú archiváciu žurnálnu. Väčšina dnešných pokladníc má z pamäti pre tovary (PLU) vyčlenenú určitú časť, tzv. pamäť žurnálu, do ktorej sa počas predaja zapisuje žurnál. Po jej naplnení však pokladnica nedovoľuje realizovať ďalší predaj, až kým sa obsah žurnálnej pamäte nenačíta a nearchivuje či už pomocou počítača alebo iného zariadenia.

Žurnálna pamäť má pomerne obmedzenú kapacitu, ktorá sa naviac u fiškálnych verzií pokladníc môže znížiť nastavením väčšieho počtu PLU. Preto, čím viac PLU zákazník používa, tým má pokladnica menšiu kapacitu určenú prežurnál a tým častejšie potrebuje jeho archiváciu.

Zálohovací modul Joly slúži na jednoduchú a bezpečnú archiváciužurnálnov. Tieto ukladá na internú pamäťovú kartu. Modul pracuje systémom „Plug & play“ – stačí ho pripojiť a používať bez nutnosti akejkoľvek konfigurácie pre konkrétnu pokladnicu.

MDAyMzUy